در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
iran-foodex
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۸:۳۶

/دلايل ارتقاء بالاتر از معمول اين طعام رمضاني چيست؟خرما در پيچ‌و‌تاب گراني/دلايل ارتقاء بالاتر از معمول اين غذا رمضاني چيست؟ ويژگي هاي غذايي و غناي رطب آن‌چنان شايان توجه است كه در ماه خجسته رمضان تحت عنوان يكي‌از وسيع ترين خوراكي ها در سفره روزه داران به شمار ميرود . 
با وجود چنين اهميتي , ارتقا بي نظير رطب در طي ايام و هفته هاي قبل به ميزاني تشديد شده كه در بخش اعظمي از طيف هاي اجتماعي از گراني اشاره شده لب به انتقاد و شكايت باز اند . 
نصيريان , يك كدام از ساكنان محدوده مارليك در شهرستان ملارد در اظهار‌كرد و گو با اشاره به لزوم توجه حيث و دقت هر چه بيشتر دستگاه‌ها و سازمانهاي مربوطه براي در اختيار گرفتن و مهار گراني در اقلام و توليدات غذايي مالامال مصرف , اظهار داشت : متأسفانه در كشور‌ايران , گراني بي قاعده و افسار گسيخته در محصول ها و كالاهاي لبريز مصرف بيشتراز از ساير اقلام , ظهور و پيدايش پيدا مي نمايد . پرده هوا
او افزود : از دير باز رطب تحت عنوان يكي شايسته ترين اقلام خوراكي در ماه مهماني الهي به شمار ميرود و به تبع در جامعه اي كه مردمان اهميت و مقام اكثري براي اين ماه عزيز , قائل مي باشند , تحليل زياد ضرورتي است كه بايستي با اتخاذ پيش بيني ها و پيش گويي واجب , مورد علاقه قرار گيرد , البته متأسفانه بالعكس , در چنين مقاطعي , شرايط بغرنج خيس از روزها معمولي ميشود . 
دلالي و واسطه گي , مطرح ترين برهان گراني رطب 
عليرضا مهرپويان , يك كدام از فعالان حوزه ساخت رطب در استان هاي جنوبي ( بوشهر ) در اظهار‌كرد و گو ضمن اشاره به مخارج سنگين وزن و عدم تناسب دخل و خرج ايجاد كنندگان رطب در استان بوشهر , تيتر كرد : كشاورزان فعال درين ميدان , براي برداشت محصول , ماه‌ها سعي مي نمايند , البته دستاورد اقتصادي اين عملكرد دوچندان قليل و محدود است . 
او افزود : فروش 15 تا 20 هزار توماني رطب در بازار كشور ايران , ناشي از دلالي هايي است كه در پشت پرده كانال توزيع نقش غير توليد كننده اي ايفاء مي نمايند . 
مهرپويان تيتر كرد : به واقع از ارتقاء بي قاعده مذبور , هيچ سودي قسمت خرماكاران نشده و نمي شود و كماكان شاهد هستيم رطب از فعالان و توليدكنندگان اين حوزه , با نرخ 2 هزار تومان در هر كيلو خريداري ميشود . 
اين فعال در ميدان ايجاد رطب اعلام‌كرد : كار در حوزه ايجاد رطب براي اكثري از متوليان ايجاد , فعاليتي است كه به نوعي ارثي به حساب آورده مي شود و اكثر وقت ها زمان ها , پيشه اي اجدادي به شمار ميرود كه يادآور خاطرات نوستالژيك براي آن ها است . 
او افزود : حقيقت اين است كه نمي توان با خاطرات و احساسات گذران معاش كرد و با استمرارا موقعيت جانور , دامنه مشكلات اقتصادي فعالان اين حوزه عميق خيس از قبل خواهد شد . 
مهرپويان اذعان كرد : انصاف نيست اكثر توشه عملكرد و كوشش براي ساخت رطب بر دوش نخل كاران يا اين كه نخل داران باشد , البته سود دوچندان به جيب دلال ها و واسطه ها برود . 
او افزود : حتي‌د‌ر صورت متنفع شدن خرماكاران هم ارتقا بها اين‌چنيني معقولانه نيست و اميد‌واريم چنان ثباتي در بازار اين محصول حاكم شود كه همگي طبقات اجتماعي جامعه قدرتمند به تهيه و تنظيم و خريد اين محصول باشند . 
بازاريابيِ ضعيف , عارضه اي بدون شوخي در حوزه فعاليتي ساخت رطب 
مجاهد فيروزي , يكي ديگر از كشاورزان فعال در ميدان ساخت رطب , در اظهار‌كرد و گو , با اشاره به ضعف اكثر كشاورزان در ميدان بازاريابي , اظهار‌كرد : متأسفانه ضعف و نارسايي هاي جان دار درين بخش , منجر شده تا توليدكنندگان رطب , نتوانند رطب را به بها و نرخ حقيقي به دست مصرف كنندگان برسانند تا در‌اين بستر , توليدكننده و مصرف كننده , هر دو , توأمان با يكديگر مُتِنَفِع شوند . 
او افزود : همين ضعف كشاورزان و فعالان ميدان ساخت رطب , سبب توليد زمينهِ ارزان خريِ دلال‌ها و واسطه ها شده تا جايي كه بعضا از آن ها , پيش از به فعاليت داخل شدن محصول , به واقع توشه برداشت نشده نخل ها را خريداري مي نمايند و به نوعي سواي اين‌كه ميزان محصول به دست آمده معلوم باشد , با پرداخت رقم هايي قليل , كشاورزانِ نيازمند را به‌ صورت توافقي ترغيب به چنين داد و ستد اي مي نمايند . 
توسعه و گسترش صنعت هاي تبديلي , لازم به لحاظ ميرسد 
احمد بغدادي , يكي‌از فعالان حوزه ساخت و صنعت در استان هاي جنوبي در بيان كرد و گو , با اشاره به لزوم توسعه و گسترش صنعت هاي تبديلي و كامل كننده در بعدها و ميدان هاي متعدد كشاورزي , تيتر كرد : لزوم اين دستور در بخشِ ساخت رطب و عمل هاي ثانوي بعداز ايجاد هم , ضرورتي است كه بايستي با جديت پيگيري شود . 
او افزود : هر آنچه شاهد بسط صنعت هاي تبديلي باشيم به به عبارتي ميزان فرآورده هاي توليدي از اين محصول اساس , متنوع خيس خواهد شد و به تبع , اشتغالزايي عمل درين حوزه از ثمرات ديگر اين مؤلفه خطير به شمار ميرود . 
بغدادي تيتر كرد : با توسعه صنعت هاي ايجاد , تكوين اتحاديه اي با عضويت كشاورزان و فعالان دلسوز ايجاد رطب مي توان , منافع و دسترنج زارعين ذي‌ربط را به نحو شايسته‌ تري تأمين نمود . 
اين فعال در ميدان ساخت و صنعت در خاتمه يادآور شد : پيش گويي صندوقي با انگيزه حمايت از نخل كاران , از ساير ضرورياتي است كه در رفع مانع ها مالي پيش روي توليدكنندگان رطب دلخواه اثر خواهد بود و به تبع با حمايت هر چه بيشتر دولت , نخل‌كاران يا اين كه نخل‌داران , به دليل محدوديت هاي مالي , محصول و دسترنج خويش را با بها اندك به دلال‌ها و واسطه ها نخواهند فروخت و قطعاً با حذف شدن رينگ هاي واسطه , مصرف‌كنندگان هم با نرخ معقولانه تري خرماي موردنياز خود را تهيه و تنظيم خواهند نمود .بازسازي مجدد  نمايش سورس 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۳:۱۴

 به گزارش ايانا از وزارت مجاهدت كشاورزي , محمود حجتي در نشست بررسي حالت زنجيره تامين و ساخت گوشت قرمز رنگ در ميهن كه با حضور مديران ارشد اين وزارت و تشكل هاي توليدي برگزار شد , تصريح كرد : با منش بازارمحوري در عمل هاي اقتصادي و كسب و كار , در حالتي‌كه كه براي فعال‌ساز‌ي و انجام يك كار با محاسبات هزينه - بهره اقتصادي مجبور به تامين مواد نخستين از بيرون شوند اين مسائل توجيه پذير است به اين دليل‌كه با اين مبادرت , قابليت و امكان تداوم و پايداري كار اقتصادي آماده خواهد شد . 
او با طرح اين شيوه در امر ساخت گوشت قرمز‌رنگ , اعلام‌كرد : برخلاف لحاظ اشخاصي كه ساخت گوشت قرمز رنگ را صرفا براساس ميزان طعام دام داخلي امكانپذير مي شمارند , با رويه ياد شده مي توان نسبت به تامين مواد نخستين ايجاد از بيرون و بر طرف كردن نياز داخلي و همينطور صادرات گوشت قرمز‌رنگ مبادرت كرد . 
حجتي تاكيد كرد : نگاه در مورد ساخت گوشت قرمز رنگ ميهن بايستي تامين مواد اول با حق تقدم باطن و در صورت نياز از بيرون باشد تا در پرتو چنين نگاهي ضمن پايداري اين كار اقتصادي , امنيت غذايي مرزوبوم هم تضمين شود . 
وزير مجاهدت كشاورزي گسترش زنجيره كار هاي ايجاد گوشت قرمز رنگ را در سمت اين خط مش لازم تيتر كرد و افزود : ساخت و تقويت زنجيره تامين و ساخت گوشت قرمز‌رنگ در مملكت موجب پايداري ايجاد , مدير ايجاد و مصرف و جلوگيري از نوسانات ارزش در بازار و حذف واسطه هاي غير ضرور ميشود . حجتي بيان كرد : براي تقويت زنجيره ساخت گوشت قرمز‌رنگ مي بايست زنجيره اي از كار هاي پيشين , حين و بعداز ايجاد توليد تا طي آن مواد نخستين ساخت مهيا و كالاي آخرين بي واسطه هاي غير ضرور به بازار عرضه شود . 
او يادآور شد : در قضيه ايجاد گوشت مرغ , واحد هايي كه نسبت به توليد زنجيره ايجاد از مرغ اجداد تا محصول آخري مبادرت كرده بودند , در‌پي نوسانات اخير ارزش جوجه يكروزه گرفتاري اي براي ساخت نداشتند البته واحدهايي كه نسبت به توليد زنجيره مبادرت نكرده بودند از اين نوسانات تا حدودي متاثر شدند . 
حجتي تصريح كرد : بايستي در مسئله ساخت گوشت قرمز رنگ هم با توليد زنجيره هاي ايجاد در مسير اشتراك منافع واحدهاي توليدي و ارتقاء كارآمدي و اقتصادي كردن كار ها قدم برداشت . 
وزير مجاهدت كشاورزي به‌دنبال بر لزوم تسهيل و تسريع در كليه فرآيندهاي صادر شدن جواز ساخت زنجيره هاي ايجاد تاكيد و بيشتر كرد : در اين راستا بايستي همگي نوع پشتيباني هاي اداري و مالي از درخواست كنندگان سپرده گذاري در زنجيره ساخت گوشت قرمز‌رنگ صورت گيرد . 
حجتي درين گرد‌همايي , انتخاب اجراكننده ويژه براي جهت دهي زنجيره تامين و ايجاد گوشت قرمز‌رنگ در مرزو بوم را هم مورد تاكيد قرار بخشيد . 
درين نشست , روساي سازمانهاي مجاهدت كشاورزي استان هاي اصفهان , تهران , خراسان رضوي , سمنان و مركزي و همينطور نمايندگان تشكل هاي توليدي گزارشي از فرآيند اجراي طرح زنجيره تامين و ايجاد گوشت قرمز‌رنگ ارائه كردند .

پرده هوا

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۶:۱۳

طبق مقررات و قوانين كساني كه در بخشها مرزي معاش مي كنند مجاز به واردات ۷۱ مداد كالا ميباشند كه براي هر كدام از اين كالاها سقفي خاص در حيث گرفته شده‌است . 

اگر‌چه طي سال‌هاي قبل وارد شده كه در بخشها مرزي و از طرف كول‌بران صورت مي گيرد تحت عنوان يكي‌از مشكل‌ها مرزوبوم شناخته شده و نقد ها گوناگون به همراه داشته است ولي ضوابط مو جود درين حوزه سقفي را براي واردات اين اشخاص در حيث گرفته كه ممكن است رقم چندان بالايي به شمار نرود . 
بر پايه ي مقرراتي در كه اينك هست , واردات كالاهاي خوراكي در بخشها مرزي و از طرف مرزنشينان دارنده معافيت صد در صدي از پرداخت تعرفه‌هاي واردات كالا به حساب مي آيد و درباره‌ي كالاهاي غيرخوراكي اين تخفيف‌ها به ۵۰ درصد ميرسد . 
توليدها خوراكي مجاز 
طبق قانون ها مو جود براي واردات برنج از سمت مرزنشينان هر ساله هر شخص ( به غير از استان‌هاي گيلان و مازندران ) مجاز به واردات ۵۰ كيلوگرم برنج خواهد بود . 
همينطور ساكنان بخشها مرزي ميتوانند هر ساله ۱۵ كيلوگرم قند و شكر به ازاي هر نفر و يك كيلوگرم چاي ( به غير از استان گيلان ) وارد نمايند . 
راجع‌به روغن نباتي مايع و جامد ( به استثناي روغن زيتون ) قابليت واردات هر ساله ۱۰ كيلوگرم كالا به ازاي هر نفر موجود است . 
همينطور هر شخص مرزنشين مي تواند هر ساله پنج كيلوگرم تمبر هندي , سه كيلوگرم گونه هاي چاشني , وارد نمايد . 
علاوه بر اين هر نفر مستقر بخش ها مرزي هر ساله مجاز به واردات ۱۰ كيلوگرم ميوه گرمسيري دربرگيرنده انبه , آناناس و موز خواهد بود و هر خانوار هر ساله مي تواند پنج كيلوگرم اشكال متعدد بذر گوجه خارجي , بادنجان , خيار , پياز , كلم و فلفل وارد نمايد . 
در كنار اين موردها , هر ۱۰ نفر بومي بخشها مرزي مي توانند هر ساله يك كيلوگرم مايع پنير هم وارد نمايند . 
اسباب صوتي و چهره‌اي و خانگي 
در حوزه بعضا اثاثيه خانگي نظير چرخ دوزندگي خانگي , دستي , گلدوزي و صنعتي به ازاي هر ۵۰ نفر هر ساله قابليت واردات يك دستگاه موجود است . 
همينطور در نقاط مرزي مرزو بوم هر ۱۰ خانوار مي تواند هر ساله يك دستگاه آبميوه‌گيري را به مرزهاي ميهن منتقل نمايند . 
براي هر پنج خانوار در حين سال قابليت جابه جايي يكي پنكه سقفي هم در لحاظ گرفته شده‌است و در حوزه گونه هاي كامپيوتر PC ( خصوصي بدون نقص دربرگيرنده كيس , صفحه نمايش , صفحه كليد و اسپيكر ) هر ۵۰ خانوار هر ساله مجاز به واردات يك دستگاه كامپيوتر خواهند بود . 
علاوه بر اين هر پنج خانوار ميتوانند هر ساله يك دستگاه تلويزيون ۴۰ اينچ و فراتر ( ال سي دي و غيره ) را با تخفيف‌هاي ۵۰ درصدي وارد نمايند . 
در حوزه گونه هاي كولرهاي گازي هم به ازاي هر پنج خانوار قابليت واردات يك دستگاه در سال موجود است و اين جمعيت مرزنشين در حين سال مجاز به واردات يك همزن برقي و يك دستگاه گونه هاي راديو ضبط و پخش خواهند بود . 
همينطور هر پنج خانوار در بخشها مرزي مجاز به واردات هر ساله يك دستگاه DVD صوتي و چهره يي خواهند بودو هر ۱۰ خانوار هم مي توانند در حين سال يك دستگاه سردخانه , يك دستگاه چرخ گوشت و يك دستگاه خودرو لباسشويي وارد مرزو بوم نمايند . 
علاوه بر اين هر ۱۰ خانوار مرزنشين هم هر ساله مجاز به واردات يك دستگاه اتوي برقي خواهد بود و براي هر پنج خانوار در حين سال قابليت جابه جايي يكي پنكه سقفي هم در حيث گرفته شده‌است . در حوزه اشكال كامپيوتر PC ( محرمانه بي نقص دربرگيرنده كيس , صفحه نمايش , صفحه كليد و اسپيكر ) هر ۵۰ خانوار هر ساله مجاز به واردات يك دستگاه كامپيوتر خواهند بود 
واردات اثاثيه آشپزخانه مجاز 
در بخش ها مرزنشين مرزو بوم براي هر شخص واردات هر ساله يكپارچه جام و نعلبكي بلامانع بوده و هر ساله هر نفر مجاز به واردات يكپارچه قاشق و چنگال خواهد بود . 
طبق قانون ها جانور هر خانوار مرزنشين در زمان سال مجاز است از كشورهاي ديگر سه تا كارد آشپزخانه , يك دستگاه فلاسك چاي و شيشه آن وارد نمايد . 
دستگاه‌هاي گوناگون و بقيه مورد ها 
مبني بر ضوابط جانور , به ازاي هر ۱۰ نفر از ساكنان بخشها مرزي هر ساله قابليت و امكان وارد كردن دو رينگ لاستيك موجود است و براي هر ۳۰ نفر هر ساله انتقال يك دستگاه دوچرخه بلامانع است . 
همينطور به ازاي هر ۵۰ نفر در سال قابليت تهيه و تنظيم يك دستگاه شيردوشي و يك دستگاه فتوكپي موجود است . 
واردات هر ساله ۱۰ كيلوگرم نخ دروگر براي هر خانوار از ساير تمهيداتي است كه براي مرزنشينان در لحاظ گرفته شده و قطعات يدكي موتور قايق و لنج هم براي هر خانوار تا سقف بها ۲۰۰ هزار تومان مجاز به حساب مي آيد . 
علاوه بر اين در حوزه ابزارآلات برش , براي هر خانوار هر ساله قابليت وارد كردن يك دستگاه به قيمت ۱۰۰ هزار تومان هست . 
همينطور همينطور هر خانوار ميتواند در زمان سال پنج متر پارچه چتايي و يك دستگاه تصفيه آب و آب شيرين كن وارد نمايد . 
طبق ضوابط هر ۱۰ خانوار هر ساله مجاز به جابه جايي يك دستگاه ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي خواهند بود و هر خانوار هر ساله مي تواند قطعات يدكي ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي را ارزشمند ۲۰۰ هزار تومان به درون مرزهاي ميهن منتقل نمايد . 
علاوه بر اين هر ۱۰ خانوار ميتواند هر ساله يك دستگاه موتور آب كشاورزي ( سواي پمپ ) , يك دستگاه سمپاش , يك دستگاه بافت تور ماهيگيري وارد نمايد . علاوه بر اين قابليت و امكان واردات نخ تور ماهيگيري هم براي هر خانواده مرزنشين معادل ۵۰ كيلوگرم در سال در حيث گرفته مي شود . علاوه بر اين هر خانوار در سال مي تواند ۱۰۰ كيلوگرم سيم گرگور براي ساخت قطعات صيد ماهي و ۵۰ كيلوگرم قلاب ماهي‌گيري وارد نمايد . 
در حوزه اشكال اثاثيه يدكي ماشين و ماشين‌آلات راه‌سازي ( به استثناي ساخت درون با تشخيص وزارت صنعت هاي و معادن ) قابليت انتقال هر ساله ۲۰۰ هزار تومان كالا براي هر خانوار در حيث گرفته شده‌است . علاوه بر اين هر خانوار مرزنشين در زمان سال ميتواند يكي ريش تراش دستي – برقي , يكي لامپ واجب , پنج كيلو ميخ اختصاصي لنج سازي باري وارد نمايد . 
علاوه بر اين هر ۲۰ خانوار مجاز به واردات هر ساله يك دستگاه موتور ژنراتور برق تا ۲۰ كيلو وات , يك دستگاه موتور براي قايق و لنج باري و صيادي , يك دستگاه ابزار نجاري براي لنت‌سازي خواهند بود . 
هر خانواده مرزنشين در زمان سال مجاز است يك دستگاه اتومبيل پشم چيني , يكي گونه هاي قيچي ( لباس دوزي , باغباني يا اين كه پشم‌چيني ) , يكي خودرو حساب چيني يا اين كه روميزي , يكي قاب عينك , يك دستگاه خامه‌گير وارد نمايد . 
همينطور هر ۵۰ نفر مرزنشين مجاز به واردات هر ساله يك دستگاه بسته‌بندي مواد غذايي بوده و مي تواند يك دستگاه ساخت ظروف يك توشه مصرف را وارد نمايد . 
در حوزه واردات لامپ‌هاي كم‌مصرف زير ۲۵ وات هر شخص مرزنشين مجاز به واردات پنج تا چراغ بوده و و علاوه بر هر پنج خانوار ميتوانند يك پرگار مرتبط با دوربين نقشه‌برداري و اشكال دستگاه تراش وارد كنند . 
همينطور هر خانوار مجاز به واردات هر ساله سه كيلو گونه هاي بلبرينگ بوده و در حوزه تونر فتوكپي هر خانوار ميتواند در زمان سال اجناسي به بها ۱۵۰ هزار تومان وارد نمايد . 
علاوه بر اين در نقاط مرزنشين هر خانواده مي تواند هر ساله ۱۰ متر اشكال پارچه و دوتا گونه هاي روسري , دو تخته پتو وارد نمايد . 
طبق ضوابط هر شخص مستقر در‌اين بخش ها مي تواند در حين سال يك دستگاه بخاري نفتي به باطن ميهن منتقل نمايد . همينطور به ازاي هر خانوار در سال قابليت واردات ۵۰ كيلوگرم طعام دام , طيور و آبزيان موجود است . 
هر خانوار مرزنشين مجاز است در زمان سال يك قطعه چمدان هم وارد نمايد .

كسب اطلاعات لازم درباره ي جت پرينتر

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۰۵:۲۳

يك منزلت مسوول در وزارت بهداشت تيتر كرد : كره گياهي متكي به مقررات معين ساخت ميشود , خير روغن هاي ويرايش شده ژنتيك رييس سازمان تحليل و نظارت فرآورده هاي غذايي و آشاميدني با منشا دامي و دريايي اداره طعام و دارو , با ابراز تاسف از اين كه بعد از مطرح شدن مبحث پدافند غير استدلال در حوزه بيوتروريسم و موضوعيت يافتن آن به حق آن در جامعه ما , توده اي يا اين كه از رمز دلسوزي و يا اين كه ممكن است نيز مقصود ورزي و ناآگاهانه , مبادرت به الصاق انگ آن به هر آنچه به ذهنشان ميرسد ; مي نمايند كه‌اين زمينه جز تشويش و نگراني افكار مردمان سبب ساز به چيزي نميشود . 
علي اكبر دادمهر بيشتر كرد : به عنوان مثال اين اشخاص در جديد ترين داعيه , كره گياهي را محصولي بر مي شمرده اند كه از جامد كردن روغن هاي مايع يا اين كه روغن هاي ويرايش شده ژنتيك به دست ميايد , در شرايطي‌كه اين فراورده با روش هاي ويژه اي مانند اضافه كردن اسانس , بو و مزه كره و گهگاه نيز پاره اي شير كم آب تهيه و تنظيم مي‌شود و به دليل ارزان بودن , در اضافه رستوران ها سرزمين , در كنار غذاهايي كه سرو ميشود اين محصول را كه به گويش انگليسي ( مارگارين ( ناميده ميگردد , به مشتري هاي خويش عرضه ميكنند . 
او با اشاره به اين كه تا به امروز پروانه هاي بهداشتي ساخت زيادي به وسيله اداره خوراك و دارو و معاونت هاي طعام و دارو دانش كده هاي علم ها پزشكي براي كره گياهي تحت عنوان فرآورده اي به طور كامل ايمن در چهارچوب قانون ها بهداشتي ايجاد مي‌شود صادر شده‌است تصريح كرد : راجع‌به كره گياهي يا اين كه به عبارتي مارگارين مي توان اظهار‌كرد كه‌اين فراورده دارنده استاندارد ملي بوده و پرده هوا مشمول قوانين و قوانين ناخواسته است كما اين‌كه در ايجاد آن از گونه هاي روغن ها و چربي هاي گياهي خوراكي مجاز ايجاد شده مطابق قوانين بهداشتي استفاده مي گردد . 
دادمهر همينطور اعلام كرد : قانون ها ساخت كره گياهي در اشكال مايع , پخت و پز , آردي و قنادي با ترازو هاي ملي جمهوري اسلامي ايران به شماره ۱۴۳ و تيتر ( كره گياهي ( مارگارين ) - مشخصات و روش امتحان ( هست , لذا استناد ساخت اين فرآورده به مبادرت بيوتروريستي به كلي مردود بوده و به نوعي لوث كردن اين كلمه است 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]