در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كارتن پلاست
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: 1396/11/24  ساعت: ۰۷

كارتن پلاست صفحه اي به صورت كارتن مي باشد كه از دو كاغذ مسطح از مال پلاستيك يا پلي پروپيلن و به فيس اكستروژن تشكيل گرديده هست . دو تراز كاغذ كارتن پلاست به وسيله صفحات باريك و عمودي كه در يك راستا و به فيس موازي با يكديگر قرار گرفته اند ، بهم متصل مي شوند .

كارتن پلاست داراي محاسن و مزاياي متعددي مي باشد كه در ذيل به بعضي از انها اشاره خواهد شد: برنامه كارتن پلاست نسبت به بقيه گونه هاي كارتن از مقدار مقاومت بيشتري در پيش‌روي عوامل فيزيكي و ضربات برخوردار مي باشد .

كارتن پلاست در برابر تغيير‌و تحول شكل و همچنين ضربات ، دوچندان مقاوم مي باشد .

كارتن پلاست طيف وسيعي از تغييرات دمايي بين 15 تا 60 سكو سانتيگراد را تحمل مي كند .

يكي ديگر از مزاياي كارتن پلاست ، سبك ، قابل شستشو و انعطاف پذير بودن آن مي باشد .

همينطور تمامي مواد اول به عمل رفته در ايجاد كارتن پلاست غير سمي بوده و كاملا سواي بو و داراي استقامت زياد در برابر رطوبت مي باشد .كارتن پلاست امكان بازيافت داشته و عايق حرارت و برق نيز مي باشد .

امروزه ورقهاي كارتن پلاست در صنايع مختلفي موضوع به كارگيري قرار مي گيرند كه يكي از موارد استفاده از كارتن پلاست ، به كارگيري از آن در كشاورزي و صنايع مرتبط با دام و طيور مي باشد .

ازكارتن پلاست در دعوا بسته بندي ميوه جات و توليدها كشاورزي به كارگيري مي گردد و همچنين ، به كار گيري از برنامه كارتن پلاست در سقف هاي مرغداري ها و به تيتر ديوار و سقف كاذب ،بسيار همگاني گرديده است صنعت بسته بندي كارتن پلاست عبارت مي باشد از يك جعبه تو خالي كه به خواسته ايمني درجابجايي و حمل كالاها از محل ساخت به محل مصرف استفاده مي شود و متناسب با اشيايي كه درون آن قرار مي گيرد، وضعيت انبار و روش حمل و نقل ، داراي بعدها واشكال گوناگوني مي باشد كه عمومي ترين صورت آن مكعب يا اين كه مكعب مستطيل است .

كارتن پلاستيكي دارنده قابليت و امكان مقاومت در برابر ضربه ، روشنايي خورشيد ، حرارت و رطوبت وده ها مزيت ديگر و از تمامي مهمتر قيمت مطلوب ، شايسته ترين جايگزين براي كارتون هاي مقوايي مي باشد . باكس هاي شيك با گونه هاي چاپ همراه با تنوع رنگ ، بهترين گزينه براي بسته بندي توليد ها به خواسته عرضه در باطن مرزوبوم و همينطور صادرات آن به بيرون از كشورمي باشد . از كارتن هاي پلاستيكي در مصارف متعددي چه بسا بدون نياز به ضربه گير هاي فوميزه به كار گيري مي شود .

كمپاني ها و شركتهاي معمولاً براي بسته بندي محصول ها خود به كارتون هاي متعدد ومتناسب با شكل واندازه كالاها مستمند مي باشند يكي از نكات كليدي در توصيه كارتن، فهميدن روش صحيح اندازه گيري كارتن زمينه نياز است .

فارغ از استثناء هميشه سه آن گاه نشانگر مقدار جعبه كارتن مي‌باشد . اين ابعاد عبارتند از طول، پهنا و ارتفاع (البته به ارتفاع، عمق هم گفته مي شود) . اين اندازه ها بايد ابعاد داخلي جعبه باشند . طول ، بُعد بزرگتر درب جعبه ميباشد . پهنا ، بُعد كوچكتر آن و طول يا اين كه عمق ، سپس عمود بر درب باكس مي‌باشد .

مهم‌ترين مزاياي استعمال از ورق هاي كارتن پلاست در صنعت دام وطيور

پلاست شيت مكمل پشم شيشه و فوم پلي اتيلن براي عايق گرما و سوز و سرما (به دليل دوجداره بودن كارتن پلاست )

نصب و پوشش سقف با كارتن پلاست پرسرعت و آسانتر خواهد بود

قابليت و امكان شستشوي ورق هاي كارتن پلاست با مواد شوينده بشكل دستي يا اين كه توسط موتورهاي كارواش منجر مراقبت تميزي ظاهري محفظه ميشود

به كار گيري از كارتن پلاست علاوه بر زيبايي ظاهري كه دارااست باعث منفعت كشف كردن از منعكس شدن روشنايي در جهت نوروروشنايي بيشترميشود پلاست شيت از آشيانه سازي طيوران نظير كبوتر و . . .

درزير سقف و كثيف كردن محيط جلوگيري مي كند

پلاست شيت ازريزش پشم شيشه ازسقف تماما پرهيز مي كند

تائيد شدن متاع كارتن پلاست بوسيله اداره هاي بهداشتي و با صرفه سازي مصرف سوخت

:
برچسب‌ها:

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: 1396/8/29  ساعت: ۱۰

توليد انواع كارتن در طرح ها و رنگهاي متنوع چاپ با كارتن پلاست

كارتن عبارت است از يك جعبه تو خالي كه به منظور ايمني درجابجايي و حمل كالاها از محل توليد به محل مصرف استفاده مي شود و متناسب با اشيايي كه داخل آن قرار مي گيرد، شرايط انبار و نحوه حمل و نقل ، داراي ابعاد واشكال گوناگوني مي باشد كه عمومي ترين شكل آن مكعب يا مكعب مستطيل است.

كارتن پلاست داراي قابليت مقاومت در برابر ضربه ، نور خورشيد ، حرارت و رطوبت وده ها مزيت ديگر و از همه مهمتر قيمت مناسب ، بهترين جايگزين براي كارتن هاي مقوايي مي باشد. جعبه هاي شيك با انواع چاپ همراه با تنوع رنگ ، بهترين گزينه براي بسته بندي محصولات به منظور عرضه در داخل كشور و همچنين صادرات آن به خارج از كشورمي باشد. از كارتن هاي پلاستيكي در مصارف زيادي حتي بدون نياز به ضربه گير هاي فوميزه استفاده مي شود.

شركت ها و موسسات معمولاً براي بسته بندي محصولات خود به كارتن هاي متفاوت ومتناسب با شكل واندازه كالاها نيازمند هستند يكي از نكات مهم در سفارش كارتن، دانستن روش صحيح اندازه گيري كارتن مورد نياز است.

بدون استثناء هميشه سه بعد نشانگر اندازه جعبه كارتن است. اين ابعاد عبارتند از طول، عرض و ارتفاع (البته به ارتفاع، عمق هم گفته مي شود). اين اندازه ها بايد ابعاد داخلي جعبه باشند . طول ، بُعد بزرگتر درب جعبه است. عرض ، بُعد كوچكتر آن و ارتفاع يا عمق ، بعد عمود بر درب جعبه است

 

انواع كارتن پلاست 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: 1396/8/29  ساعت: ۱۰

مهمترين مزاياي استفاده از ورق هاي كارتن پلاست در صنعت دام وطيور

 پلاست شيت مكمل پشم شيشه و فوم پلي اتيلن براي عايق گرما و سرما (به دليل دوجداره بودن كارتن پلاست)

 نصب و پوشش سقف با كارتن پلاست سريع و آسانتر خواهد بود

 قابليت شستشوي ورق هاي كارتن پلاست با مواد شوينده بشكل دستي يا توسط موتورهاي كارواش باعث حفظ تميزي ظاهري محيط ميشود

 استفاده از كارتن پلاست علاوه بر زيبايي ظاهري كه دارد باعث بهره جستن از انعكاس نور در جهت روشنايي بيشترميشود

 پلاست شيت از لانه سازي پرندگان مانند كبوتر و... درزير سقف و آلوده كردن محيط جلوگيري مي كند

 پلاست شيت ازريزش پشم شيشه ازسقف كاملا جلوگيري مي كند

 تائيد شدن محصول كارتن پلاست توسط سازمان هاي بهداشتي و بهينه سازي مصرف سوخت

 

كيفيت بالاتر محصول توليد شده به همراه هزينه كمتر محصول توليد شده

 

كارتن پلاست

:
برچسب‌ها:

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: 1396/7/30  ساعت: ۱۲

اطلاعاتي مفيد درباره كارتن پلاست
كارتن پلاست ورقه اي به شكل كارتن مي باشد كه از دو ورقه مسطح از جنس پلاستيك يا پلي پروپيلن و به صورت اكستروژن تشكيل شده است . دو سطح ورقه كارتن پلاست توسط صفحات باريك و عمودي كه در يك راستا و به صورت موازي با يكديگر قرار گرفته اند ، بهم متصل مي شوند.
كارتن پلاست داراي محاسن و مزاياي زيادي مي باشد كه در زير به برخي از انها اشاره خواهد شد:
كارتن پلاست نسبت به ساير انواع كارتن از ميزان مقاومت بيشتري در مقابل عوامل فيزيكي و ضربات برخوردار مي باشد .
كارتن پلاست در برابر تغيير شكل و همچنين ضربات ، بسيار مقاوم مي باشد .
كارتن پلاست طيف وسيعي از تغييرات دمايي بين 15 تا 60 درجه سانتيگراد را تحمل مينمايد .
يكي ديگر از مزاياي كارتن پلاست ، سبك ، قابل شستشو و انعطاف پذير بودن آن مي باشد .
همچنين تمامي مواد اوليه به كار رفته در توليد كارتن پلاست غير سمي بوده و كاملا بدون بو و داراي استقامت زياد در برابر رطوبت مي باشد .كارتن پلاست قابليت بازيافت داشته و عايق حرارت و برق نيز مي باشد .
امروزه ورقهاي كارتن پلاست در صنايع مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرند كه يكي از موارد استفاده از كارتن پلاست ، استفاده از آن در كشاورزي و صنايع مرتبط با دام و طيور مي باشد .
از كارتن پلاست در بحث بسته بندي ميوه جات و محصولات كشاورزي استفاده مي گردد و همچنين ، استفاده از كارتن پلاست در سقف هاي مرغداري ها و به عنوان ديوار و سقف كاذب ،بسيار متداول شده است .

پوشش سقف كاذب

 


:
برچسب‌ها:

[ ]