در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
اطلاعاتي اثرگذار درباره كارتن پلاست iran-foodex
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iran-foodex
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۸:۱۳

كارتن پلاست صفحه اي به صورت كارتن مي باشد كه از دو كاغذ مسطح از مال پلاستيك يا پلي پروپيلن و به فيس اكستروژن تشكيل گرديده هست . دو تراز كاغذ كارتن پلاست به وسيله صفحات باريك و عمودي كه در يك راستا و به فيس موازي با يكديگر قرار گرفته اند ، بهم متصل مي شوند .

كارتن پلاست داراي محاسن و مزاياي متعددي مي باشد كه در ذيل به بعضي از انها اشاره خواهد شد: برنامه كارتن پلاست نسبت به بقيه گونه هاي كارتن از مقدار مقاومت بيشتري در پيش‌روي عوامل فيزيكي و ضربات برخوردار مي باشد .

كارتن پلاست در برابر تغيير‌و تحول شكل و همچنين ضربات ، دوچندان مقاوم مي باشد .

كارتن پلاست طيف وسيعي از تغييرات دمايي بين 15 تا 60 سكو سانتيگراد را تحمل مي كند .

يكي ديگر از مزاياي كارتن پلاست ، سبك ، قابل شستشو و انعطاف پذير بودن آن مي باشد .

همينطور تمامي مواد اول به عمل رفته در ايجاد كارتن پلاست غير سمي بوده و كاملا سواي بو و داراي استقامت زياد در برابر رطوبت مي باشد .كارتن پلاست امكان بازيافت داشته و عايق حرارت و برق نيز مي باشد .

امروزه ورقهاي كارتن پلاست در صنايع مختلفي موضوع به كارگيري قرار مي گيرند كه يكي از موارد استفاده از كارتن پلاست ، به كارگيري از آن در كشاورزي و صنايع مرتبط با دام و طيور مي باشد .

ازكارتن پلاست در دعوا بسته بندي ميوه جات و توليدها كشاورزي به كارگيري مي گردد و همچنين ، به كار گيري از برنامه كارتن پلاست در سقف هاي مرغداري ها و به تيتر ديوار و سقف كاذب ،بسيار همگاني گرديده است صنعت بسته بندي كارتن پلاست عبارت مي باشد از يك جعبه تو خالي كه به خواسته ايمني درجابجايي و حمل كالاها از محل ساخت به محل مصرف استفاده مي شود و متناسب با اشيايي كه درون آن قرار مي گيرد، وضعيت انبار و روش حمل و نقل ، داراي بعدها واشكال گوناگوني مي باشد كه عمومي ترين صورت آن مكعب يا اين كه مكعب مستطيل است .

كارتن پلاستيكي دارنده قابليت و امكان مقاومت در برابر ضربه ، روشنايي خورشيد ، حرارت و رطوبت وده ها مزيت ديگر و از تمامي مهمتر قيمت مطلوب ، شايسته ترين جايگزين براي كارتون هاي مقوايي مي باشد . باكس هاي شيك با گونه هاي چاپ همراه با تنوع رنگ ، بهترين گزينه براي بسته بندي توليد ها به خواسته عرضه در باطن مرزوبوم و همينطور صادرات آن به بيرون از كشورمي باشد . از كارتن هاي پلاستيكي در مصارف متعددي چه بسا بدون نياز به ضربه گير هاي فوميزه به كار گيري مي شود .

كمپاني ها و شركتهاي معمولاً براي بسته بندي محصول ها خود به كارتون هاي متعدد ومتناسب با شكل واندازه كالاها مستمند مي باشند يكي از نكات كليدي در توصيه كارتن، فهميدن روش صحيح اندازه گيري كارتن زمينه نياز است .

فارغ از استثناء هميشه سه آن گاه نشانگر مقدار جعبه كارتن مي‌باشد . اين ابعاد عبارتند از طول، پهنا و ارتفاع (البته به ارتفاع، عمق هم گفته مي شود) . اين اندازه ها بايد ابعاد داخلي جعبه باشند . طول ، بُعد بزرگتر درب جعبه ميباشد . پهنا ، بُعد كوچكتر آن و طول يا اين كه عمق ، سپس عمود بر درب باكس مي‌باشد .

مهم‌ترين مزاياي استعمال از ورق هاي كارتن پلاست در صنعت دام وطيور

پلاست شيت مكمل پشم شيشه و فوم پلي اتيلن براي عايق گرما و سوز و سرما (به دليل دوجداره بودن كارتن پلاست )

نصب و پوشش سقف با كارتن پلاست پرسرعت و آسانتر خواهد بود

قابليت و امكان شستشوي ورق هاي كارتن پلاست با مواد شوينده بشكل دستي يا اين كه توسط موتورهاي كارواش منجر مراقبت تميزي ظاهري محفظه ميشود

به كار گيري از كارتن پلاست علاوه بر زيبايي ظاهري كه دارااست باعث منفعت كشف كردن از منعكس شدن روشنايي در جهت نوروروشنايي بيشترميشود پلاست شيت از آشيانه سازي طيوران نظير كبوتر و . . .

درزير سقف و كثيف كردن محيط جلوگيري مي كند

پلاست شيت ازريزش پشم شيشه ازسقف تماما پرهيز مي كند

تائيد شدن متاع كارتن پلاست بوسيله اداره هاي بهداشتي و با صرفه سازي مصرف سوخت

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]